Найчастіше жінки за період першої вагітності не бачать доцільним змінювати стандартні смаки щодо білизни, намагаючись продовжувати жити стандартним життям. Роль білизни для вагітних в годину такого особливого періоду має значення, тому володіє рядом переваг:

· Дихаючі тканини з натуральних компонентів;

· М’які шви, що дозволяють не відчувати дискомфорт при дотиках з тілом;

· Труси для вагітних можуть бути двох типів: одні труси для вагітних, низька посадка НЕ ​​налазить на животик щоб уникнути пережимів; другі труси для вагітних навпаки огортає еластичною турботливою тканиною для збереження тепла і затишку вашому животику, високою передньою частиною;

· Трусики для вагітних / бандаж. Особливості бандажа (білизна для вагітних) полягають особливої ​​підтримки спинки і животика. Навіщо потрібен бандаж для вагітних? Відповідь проста – бандаж невід’ємна частина підтримки вагітної жінки;

· Бюстгальтер для вагітних з широкими бретелями. Широкі бретелі бюстгальтера для вагітних допоможуть прийняти своє нове тіло вагітної жінки;

· Купити білизну для вагітних варто не тих ретро стилів що були раніше. Стильний одяг для вагітних така ж актуальний, як модна білизна для вагітних;

· Різні забарвлення білизни для вагітних в наш час можна спокійно купити в Києві. Зшита досить багато моделей білизни для вагітних з ажурними вставками і мереживними забарвленнями.

Варто довго вибирати різні фасони білизни для вагітних. Рекомендацій може бути безліч, відповідати цим рекомендаціям можуть далеко не всі моделі, тому варто звернути увагу на ряд чинників:

1. Дородовий бюстгальтер зобов’язаний бути відповідного розміру грудей, не варто забувати, що протягом 9 місяців вагітності, розміри грудей буде 100% збільшуватися в розмірах (може стати більше в 2-ва, а то і 3-и рази). Ліф для вагітних пережимати шкіру – не буде, бюстгальтер для вагітних повинен затишно притримувати Ваші обсяги.
– Бюстгальтер для вагітних не може володіти кісточками;
– Ліфчик для вагітних складається з гігроскопічної щільної тканини;
– Міцні бретелі – мастхев.
Бюстгальтер для вагітних при правильному сприяє уникненню наступних проблем (розтяжки на шкірі, не загрожують як і обвислі груди).

2. Труси для вагітних краще підібрати навіть в залежності від пори року. Звичайно ж в літній період не буде повного комфорту ходити в трусах для вагітних з високою передньою частиною (жарко буде). Зима – це саме той час для високих трусів для вагітних. Міні моделі прекрасний літня варіація, для майбутніх мам. Чи не дадуть можливості потіти тілу влітку Міні труси для вагітних.

3. Купівля бандажу полегшить ваші неприємні відчуття за період виношування за всі 9 місяців очікування. Підтримка спини, живота і правильної постави – це бандаж для вагітних.

Особливості вибору білизни для мам, що годують.

Життя з чистого аркуша, понеділок не привід. Поява на світ нового життя її малюка, перевертає світ з ніг на голову новоспечених батьків. Найважливіше залишається побудувати нову петлю в своєму житті виходячи з потреб довгоочікуваної (погодьтеся, 9 місяців не малий строк) дитини. У ситуації з татом, життя змінюється менш стрімко ніж новоспечена мама.
Все нове! Тіло! Думки! Одяг! Білизна !!! Так що там таїти – життя!

На жаль, підказати як жити і мислити ми не в силах, але ось правильний одяг і білизна точно допоможемо підібрати. Адже в мережі наших магазинів працюють виключно фанати своєї справи, що норовлять дати вам тільки найякісніше з най-комфортнішого. У мережі магазинів одягу для вагітних “9 місяців» зібрані бренди виключно-стильного якості.

І так приступимо до переліку чинників, які допомагають у виборі білизни для годуючих мам:

· Тільки натуральні тканини, найвищої якості! Волокна з яких складається нижня білизна для годуючих мам, створені з натуральних компонентів.

· Ніякого мережива! Ні ні ні! Можливо це і підійде, але тільки дайте шанс своєму організму відійти від стресорів, що відбуваються з ним за останній час. Ваш організм на час грудного згодовування так сильно бажає бути під опікою і особливою турботою.

· Відстібаючі чашечки СИЛЬНО спростять життя новоспеченої мами.

· Білизна для годуючих мам, особливо бюстгальтери для годування вбирають в себе те що не доїв ваш малюк. Що дозволяє безперешкодно і без шкоди піддаватися багаторазової пранні.

· Не забудьте вкладиші для на денний час і нічний час, в бюстгальтер для годуючої мами.

· Ми вже писали на предмет того що під час вагітності потрібно буде бандаж придбати, але його використовувати стоїть не тільки перед пологами, а й по закінченню 9 місяців. Допоможе тонізувати м’язи!

· Високі трусики, як і бандаж втягнути трохи в’ялий живіт і допоможуть швидше впоратися з проблемними місцями в фігурі.

Варто дотримуватись рекомендацій фахівців (докторів) і не забувати про особистий комфорт. У 21-му столітті досить широкий асортимент для годуючих мам, і тому складнощів у виборі виникнути не може, а раптом станеться, то тільки у величезній кількості варіантів білизни для мам, що годують.

Купити білизну для вагітних, в Києві можна в мережі наших магазинів одягу для вагітних “9 місяців». Заходьте, ми завжди раді новим знайомствам.