Найкрасивіша і приваблива, майбутня мама! Що ж робити з подружніми обов’язками і як зберегти міцний шлюб?
Однозначної відповіді на питання такого роду дати ми вам точно не зможемо, в будь-якому випадку постараємося спростувати міфи і показати відгуки лікарів. Неоднозначність є завжди, вибір залишається завжди виключно за батьками майбутньої дитини.
Знову пісня наша почнеться з гормонів і їх впливу. Ставлення сексу після вагітності змінюється без сумнівів, у кожного своє. Дуже цікаво, що під впливом свого особливого становища жінка змінюється і її інтерес до партнера зростає в рази. Майбутня мама може показувати своє потягу досить явно і одягатися ще краше, підкреслює свою чарівну натуру приголомшливими сукнями, костюмами і одягом для вагітних. Кардинально протилежне ставлення відчувають інші жінки, які вибирають одяг для вагітних вільного крою, зручні, комфортні і необремежуючі рух. У цей час жінки з особливою турботою ставляться до свого стану і вибирають для себе тільки натуральні матеріали.
Точно не можна або протипоказаний?
Підказати і проконсультувати в такому непростому виборі повинен лікар, саме він повинен розповісти що й до чого. У позитивному випадку, якщо лікар дав “зелене світло”, пара сама вирішує, бути чи не бути. У разі «високого ризику» краще утриматися від самого акту і перезбудження.
Зрозуміло, що позитивні моменти в даному питанні теж є. Не дивлячись на неприємні нюанси, є і унікальні плюси. У моменти повної насолоди, вагітна жінка зможе відчути максимальне задоволення. Це найбільш проявиться під час другого триместру вагітності. Токсикозу немає! Загроз все менше! Нове положення вже звичне, живіт не великий, а до кінця «терміну» ще довго.
Чи не привабливість до статевого акту, не повинна ніяк насильно з’являтися. Коханий чоловік зобов’язаний зрозуміти, не змушувати себе головне завдання. В цей час краще отримувати тільки позитивні емоції, заради здорового і милого малюка. Варто почекати 9 місяців і все повернеться на круги своя, а в цей час можна витратити на нестандартні методи статевого акту.
Це час варто присвятити тонкій нитці злагодженню вашої сім’ї і підтримка має особливу роль в цій ситуації. 9 місяців очікування допоможуть налагодити духовний зв’язок двох люблячих батьків, сім’я стане ще ближче.
Подружні обов’язки без сумнівів мають різницю ДО і ПІДЧАС. Реакцій так само багато як і людей, тому ми розглянемо чотири популярні проблеми, які можуть виникнути в разі якщо мама і тато все таки вирішать продовжити займатися любов’ю. Дані пункти допоможуть батькам отримувати задоволення від «вагітного» сексу.
Нюанси «вагітної» любові:
1. Гормони.
Вибух гормонів може статися в будь-який момент, а значить настрій в секунду може змінити свій вектор. З сміху в сльози, вагітній жінці досить важко розуміти себе (відноситися не до всіх, у кожного індивідуально), тому перепади настрою і відносини можуть бути не зрозумілі, але прийнято. Розсудливість в цьому питанні Вам точно може допомогти. Партнери повинні розуміти один одного завжди, майбутня мама може провести бесіду зі своїм обранцем і спробувати пояснити вихор бурхливих емоцій. Знайдіть те що вам максимально приносить задоволення і очеркніте зворотні сторони медалі.
2. 2 + 1 в ліжку.
Психологія не останній пункт. У деяких пар виникає такий пунктик як: «ми тут не одні, на нас дивляться». Чоловік може сприймати вагітну дружину як маму, а не як жінку. Проблемний бар’єр закладений в нашій голові від незнання. Нагадаємо мама і дитина – це єдине ціле найближчі 9 місяців, немовляті добре, коли добре мамі. У момент злиття воєдино внутрішньоутробний плід відчуває досить сильне енергетичне об’єднання. Оргазм дає мамі і малюкові всередині неї благотворний вплив, дослідження показали плід, який знаходиться в утробі, реагує на статевий акт. Так як матка під час самого процесу отримання оргазму скорочується – дія є псевдо тренуванням перед пологами.
3. Нові форми.
Фігури вагітної жінки може змінюватися на очах, час іде не по місяцях, а тижнях. Всі вже перевірені пози можуть бути до болю смішними і не принести нічого крім дискомфорту. Це може викликати роздратування, тому варто ПОЛЮБИТИ СЕБЕ НОВУ! Нове тіло необізнане ще для майбутнього голови сімейства, це може стати перчинкою. Величезну кількість чоловіків збуджує вагітність коханої жінки. Чоловік пристосується до змін тіла жінки, пікантність може зашкалювати. Постарайтеся обійтися без акробатичних трюків. Купивши новий красиву білизну, майбутня мама може відчувати себе ще краще.
4. Акуратність насамперед важлива для дитини.
Вагітність – це особливий стан, ніяк не хвороба. Відповідальності більше, а значить обережність перш за все. Секс – це ризик, але в разі спокійною і нормальної вагітності (без ускладнень) – не обов’язково відмовляти собі в повноцінному подружньому житті. Якщо раптом виникають найменші сумніви варто звернутися до спеціалиста.